Wyobraź sobie, że docelowa grupa klientów na których właśnie Ci zależy udostępnia dosłownie wszędzie video, w którym prezentujesz swoje usługi bądź produkty. To jeden z efektów działania reklamy video. Następstwem tego jest natychmiastowy wzrost sprzedaży, a to z kolei wpływa na rozwój Twojej działalności. W dobie YouTube oraz telewizji internetowych jednym z najważniejszym aspektów jest prezentacja wizualna tego co oferujesz swoim klientom na co dzień. 

Posiadamy bardzo bogate zaplecze techniczne, dzięki czemu jesteśmy w stanie zrealizować najambitniejsze projekty. Nasz zespół pomoże Ci również w sprawnej publikacji bądź emisji wyprodukowanego materiału video. Dodatkowo wybierając jedną z opcji otrzymasz od nas pełne prawa autorskie do Twojego filmu oraz metryczkę.

Nasze video montujemy w najbardziej profesjonalnym programie dostępnym na rynku – Adobe Premiere Pro. narzędzie to daje nam tysiące możliwości urozmaicania Twojej reklamy rożnymi efektami specjalnymi, a dzięki studio z green screenem oraz profesjonalnym sprzętem najtrudniejsze zlecenia teraz są już dla nas na porządku dziennym.

Zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj się z nami już dziś!

Video do 2 min. 30 sek.
399 PLN
3 poprawki
2 efekty specjalne
nagranie
montaż
prawa autorskie
 
 
 
 
Video do 5 min. 30 sek.
599 PLN
7 poprawek
5 efektów specjalnych
nagranie
montaż
prawa autorskie bezterminowe
emisja w wybranych 2 mediach
 
 
 
Video do 7 min. 30 sek.
799 PLN / mies.
10 poprawek
7 efektów specjalnych
nagranie
montaż
prawa autorskie bezterminowe
emisja w wybranych 4 mediach
dedykowany serwer do archiwizacji nagrania
lokowanie produktu w video